UČEBNÉ POMÔCKY

FYZIKA

 
FYZIKÁLNE ÚLOHY

EXPERIMENTY
UČEBNÉ TEXTY
TESTY
VÝUČBA
DIDAKTIKA FYZIKY
WWW STRÁNKY
ENV. FYZIKA
PUBLIKÁCIE
DIPLOMOVÉ  PRÁCE
UČEBNÉ POMÔCKY
ĎALŠIE VZDELÁVANIE
KUF - KLUB UČITEĽOV
DIDFYZKE
AKTUALITY

 

Školský Informačný
Servis

 

 Pošlite e-mail - odkaz na ŠIS fyzika


FYZIKÁLNE POMÔCKY

Číslo

Hyperlinka a popis

1 www.didaktik.sk

Na tejto adrese nájdete hlavnú stránku firmy DIDAKTIK Skalica, ktorá sa zaoberá aj výrobou učebných pomôcok. Po otvorení stránky a kliknutí na učebné pomôcky  získate aktuálny cenník 92 učebných pomôcok, ktoré spoločnosť ponúka. Rovnako nájdete kontakt, adresu, t.č., fax a e-mail.

2

 

www.kvant.com

KVANT ltd., adresa. t.č., fax a e-mail. Po kliknutí na slov.vlajku. hlavná stránka- oddelenie uč. pomôcok -Fyzika - nájdete katalóg pomôcok aj s cenníkom (bohužiaľ nie aktuálnym) a informácie o spôsobe objednávania. Rovnako nájdete odkazy na ďalšie stránky napr. stránku internetovského časopisu Všetko pre školy  www.skola.sk

3  

www.ariane-schola.cz

Stránka firmy ARIANE  SCHOLA, ktorej  náplňou je vývoj a predaj jednoduchých učebných pomôcok pre fyziku. Na stránke nájdete popis pomôcok z mechaniky, kmitania vlnenia a akustiky.

4  

www.phywe.de

Stránka firmy Phywe systeme GMBH, ktorá sa zaoberá aj výrobou učebných pomôcok. Nájdete možnosť na kontakt a objednanie aktuálneho katalógu pomôcok.

5  

http://www.leybold-didactic.de
/
http://www.leybold-didactic.de/data_e/index.html

Stránka firmy LEYBOLD, ktorá sa zaoberá aj výrobou učebných pomôcok. Nájdete možnosť na kontakt a objednanie aktuálneho katalógu pomôcok.

6  

www.uceb-spies.cz

Informácie o učebniciach vydávaných v ČR

7  

http://www.can.cz/kitscz.htm

CAN superconductors - česká firma zaoberajúca sa distribúciou pomôcok pre demonštráciu Meissnerovho javu a levitácie supravodičov

 
 

 

Posledná aktualizácia: 07.03.2001